![](https://dypede.gr/wp-content/uploads/2017/11/grid-dot.png)
![](https://dypede.gr/wp-content/uploads/2017/11/grid-dot.png)
![](https://dypede.gr/wp-content/uploads/2017/11/grid-dot.png)
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΜΙΣΘΩΣΗ Κ.Υ. ΣΠΑΡΤΗΣ
ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΝΕΛΚΥΣΤΗΡΩΝ
Δελτία Τύπου
![449836226 797367815915272 875560355333662659 n](https://www.dypede.gr/wp-content/uploads/449836226_797367815915272_875560355333662659_n-300x225.jpg)
Νέο πρόγραμμα της 6ης ΥΠΕ: Εκπαίδευση υγειονομικών ΠΦΥ για φροντίδα ασθενών με χρόνια νοσήματα στο σπίτι
Ένα ακόμη πρόγραμμα που θα αφορά φροντίδα ασθενών με χρόνια νοσήματα, ετοιμάζεται με πρωτοβουλία της 6ης ΥΠΕ σε συνεργασία με το Πανεπιστήμιο Πατρών και την
![438669923 753335033651884 5863094572991506638 n](https://www.dypede.gr/wp-content/uploads/438669923_753335033651884_5863094572991506638_n-300x208.jpg)
Γ. Καρβέλης: “Καλύψαμε τις ανάγκες ευπαθών ομάδων διευκολύνοντας την προσβασιμότητά τους σε κατάλληλες εξετάσεις
Με μεγάλη χαρά δέχτηκα την πρόσκληση που μου εστάλη από την οργανωτική επιτροπή αυτής της ημερίδας. Η Χειρουργική κατώτερου πεπτικού συστήματος αποτελεί μία από τις
![tomy 1](https://www.dypede.gr/wp-content/uploads/tomy-1-1-300x200.jpg)
Αλλάζει χώρο η 1η ΤΟΜΥ Μεσολογγίου
Η Διοίκηση της 6ης Υγειονομικής Περιφέρειας Πελοποννήσου, Ιονίων Νήσων, Ηπείρου & Δυτικής Ελλάδας εκφράζει την ικανοποίησή της, καθώς από τη Δευτέρα 10 Ιουνίου 2024 η 1η Τοπική
![447630617 780139294304791 3827128307620784167 n](https://www.dypede.gr/wp-content/uploads/447630617_780139294304791_3827128307620784167_n-300x225.jpg)
Δύο έργα ζωγραφικής του Κώστα Αρταβάνη στην 6η ΥΠΕ
Στα εγκαίνια της έκθεσης ζωγραφικής της σχολής του Κώστα Αρταβάνη στην Αγορά Αργύρη, παραβρέθηκε το απόγευμα της Τετάρτης ο Διοικητής της 6ης ΥΠΕ Γιάννης Καρβέλης. Ο
![447654773 778479957804058 8639015684946455108 n](https://www.dypede.gr/wp-content/uploads/447654773_778479957804058_8639015684946455108_n-300x225.jpg)
Νέα γραφεία για την “Φλόγα” – Γιάννης Καρβέλης: “Τώρα θα μας βρίσκουν όλοι μπροστά τους…”
Στα εγκαίνια του νέου χώρου που στεγάζεται το Παράρτημα Πάτρας του Συλλόγου Γονιών Παιδιών με Νεοπλασματική Ασθένεια «Φλόγα», παραβρέθηκε ο Διοικητής της 6ης ΥΠΕ Γιάννης
![446925381 778373994481321 6848383334727143719 n](https://www.dypede.gr/wp-content/uploads/446925381_778373994481321_6848383334727143719_n-300x225.jpg)
Μεγάλη η προσέλευση στις εθελοντικές αιμοδοσίες
Μεγάλη ήταν η προσέλευση και σε αυτή την εθελοντική αιμοδοσία που διοργάνωσε η 6η ΥΠΕ. Η δράση πραγματοποιήθηκε το πρωί της Πέμπτης, στο πλαίσιο της