Στην εκδήλωση για την κοπή της πίτας του ΚΟΙΣΠΕ ΦΑΡΟΣ, παραβρέθηκε ο Διοικητής της 6ης ΥΠΕ Γιάννης Καρβέλης. Ο κ. Καρβέλης ευχήθηκε καλή χρονιά στους εργαζόμενους, εθελοντές και όλους τους εξυπηρετούμενους του ΚΟΙΣΠΕ ΦΑΡΟΣ με τους οποίους όπως είπε, η 6η ΥΠΕ έχει θεσμοθετήσει ένα πλαίσιο συνεργασίας και άμεσης στήριξης.
Παράλληλα ο κ. Καρβέλης αναφερόμενος στην υπουργική διάταξη για την απασχόληση των εξυπηρετούμενων στις υγειονομικές μονάδες, διαβεβαίωσε ότι δεν θα υπάρχει κανένα πρόβλημα με τους 14 εργαζόμενους στο Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο Πατρών.
![](https://scontent.fath3-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/328919858_492047706409381_8443256596949032748_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=LquUqkpc3lMAX-RF7ro&_nc_ht=scontent.fath3-4.fna&oh=00_AfDhC_PZrBk0N_Q90Q14LQLKJuLeMk695ZNA3TgNh-CuDg&oe=63EBC2EC)