Με ιδιαίτερη χαρά αποδέχθηκε ο Διοικητής της 6ης ΥΠΕ Γιάννης Καρβέλης, την πρόσκληση του ΚΟΙΣΠΕ “Φάρος” να παραβρεθεί στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας που πραγματοποιήθηκε το απόγευμα της Τρίτης. Άλλωστε όπως είπε και ο ίδιος στον σύντομο χαιρετισμό του, η σχέση που συνδέει την 6η ΥΠΕ με τους ανθρώπους του ΚΟΙΣΠΕ “Φάρος” είνα πλέον στενή και βασίζεται στον σεβασμό και την αναγνώριση του έργου του κοινωνικού συνεταιρισμού. Ο κ. Καρβέλης επανέλαβε ότι η 6η ΥΠΕ θα βρίσκεται πάντα δίπλα στον “Φάρο” που φωτίζει δρόμους αγάπης και άοκνης προσπάθειας για τη ζωή και την κοινωνική ένταξη.
Γ. Καρβέλης: Στην εκδήλωση για την κοπή της πίτας του ΚΟΙΣΠΕ “Φάρος”
![428370490 714911384160916 6652251589940240025 n](https://www.dypede.gr/wp-content/uploads/428370490_714911384160916_6652251589940240025_n-1200x630.jpg)